Egbertusschool
samen leven en leren in veilige omgeving
Respect
Plezier
Veiligheid
Samen
 Team

Administratieve ondersteuning                      op maandag

Tonny Bos tonny.bos@egbertusvianen.nl
 
Directie
Anne Karelse en Nathalie Koerts directie@egbertusvianen.nl

Intern Begeleider
Marieke Helsloot-Ohm ib@egbertusvianen.nl

Groepsleerkrachten
Fadoua El Khalki fadoua.elkhalki@egbertusvianen.nl
Ramona de Jong ramona.dejong@egbertusvianen.nl
Nina van Nieuwpoort nina.vannieuwpoort@egbertusvianen.nl
Nikole van den Tempel nikole.vandentempel@egbertusvianen.nl
Eszter van Vliet - Baranyai eszter.vanvliet@egbertusvianen.nl
Erik Wester erik.wester@egbertusvianen.nl
Jeanine Hulshof jeanine.hulshof@egbertusvianen.nl
Vera Samwel vera.samwel@egbertusvianen.nl
Marleen van Mechelen marleen.vanmechelen@egbertusvianen.nl
Marina Verhage - van Dijk marina.verhage@egbertusvianen.nl
Koosje Wagner - van der Tol koosje.wagner@egbertusvianen.nl
 

Taken en verantwoordelijkheden anders dan groepsleerkracht
Anne Karelse en Nathalie Koerts Arbo-coördinator
Marieke Helsloot - Ohm Hoofd-BHVer, Intern begeleider
Koosje Wagner - van der Tol ICT-coördinator
Eszter van Vliet - Baranyai Kunst- en cultuurcoördinator
Marieke Helsloot - Ohm Rekenspecialist
Ramona de Jong, Nikole van den Tempel , Eszter van Vliet - Baranyai 'Rots en water'-specialist
Ramona de Jong Schoolopleider stagiaires 
 
Begeleider Scarabeegroep op vrijdag (buiten de groep)                                     
Jolien Strien jolien@jufenmees.com
  
Vakleerkracht gymnastiek
Stijn de Bie  

 
 
 
 

Vertel maar